Bestsellery

Lakiery specjalne 

 • Lakier do plastiku, zderzaków
  Lakier do plastiku,...

  Prosty sposób na odświeżenie zderzaków samochodowych. Profesjonalny lakier do plastiku pozwoli dokładnie zabezpieczyć wybrane elementy pojazdu. Nie tylko poprawi ich wygląd, ale także ochroni przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych - przed rdzą, promieniowaniem UV oraz wodą. Lakier do tworzyw sztucznych charakteryzuje krótki czas schnięcia i całkowitego utwardzenia. Uzyskana powłoka cechuje się trwałością oraz bardzo dobrą wytrzymałością. Lakier do plastiku przeznaczony jest do aplikowania na całkowicie czystej i suchej powierzchni.

 • Lakiery żaroodporne, wysokotemperaturowe
  Lakiery żaroodporne,...
 • Aluminium i cynk w sprayu
  Aluminium i cynk w sprayu

  Estetyczny wygląd malowanej powierzchni nie jest wyłącznie zasługą wierzchniej warstwy farby. Długowieczne predyspozycje powłoki tkwią tam, gdzie nie sięga wzrok, a więc w odpowiednim przygotowaniu powierzchni do malowania i warstwach podkładowych. Mają one szczególne znaczenie w przypadku malowanych obiektów, które są zagrożone wystąpieniem korozji. Duża wilgotność i występowanie soli są dużym niebezpieczeństwem dla powierzchni metalowych. By ustrzec się tego typu problemów, trzeba odpowiednio przygotować malowaną powierzchnię. Świetnie w roli podkładów chroniących przed rdzą sprawdzają się preparaty na bazie cynku i aluminium.


  W ręce naszych Klientów oddajemy produkty renomowanych marek: MOTIP, Auto-K i 4tecx, wśród których znajdziesz: cynk w aerozolu, aluminium w aerozolu, przemysłowy cynk w sprayu oraz preparat aluminiowo-cynkowy w sprayu. Wszystkie z nich charakteryzują się łatwością aplikacji, doskonałym wypełnieniem i przyleganiem do malowanych powierzchni oraz skuteczną ochroną antykorozyjną. Dzięki nim z łatwością zabezpieczysz przed rdzą elementy stali ocynkowanej i surowej, w tym m.in.: karoserię samochodową, wydech, maszyny, ogrodzenia i akcesoria metalowe. 

 • Lakiery do malowania skóry
  Lakiery do malowania...
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Ostatnio oglądane

Brak produktów
Porównaj 0