Zestaw do renowacji lamp, reflektorów

Gama produktów do profesjonalnego i szybkiego odświeżania lamp samochodowych. Zestaw do renowacji reflektorów zawiera odtłuszczacz do plastiku, lakier podkładowy oraz lakier bezbarwny z utwardzaczem. Każdy z elementów pozwala na samodzielne przeprowadzenie kompleksowych prac. Zestaw do renowacji lamp nada im wyglądu nowych elementów i polepszy efekt ich działania. Producenci często dołączają także gratis papiery ścierne o granulacji odpowiedniej dla reflektorów.

Profesjonalny zestaw do renowacji reflektorów

Każdy znajdujący się w naszej ofercie zestaw do renowacji lamp pozwala na ich dokładne szlifowanie, wyczyszczenie oraz zabezpieczenie przed matowieniem, a także działaniem czynników środowiskowych. Wśród naszego asortymentu znajdują się również specjalne lakiery do przyciemniania lamp samochodowych. W połączeniu z nimi zestaw do renowacji reflektorów zapewni najwyższej klasy efekt. Przed rozpoczęciem prac, należy dokładnie zapoznać się z poszczególnymi krokami oraz ich kolejnością.

Aktywne filtry

Profesjonalny zestaw do renowacji lamp, reflektorów XL +...

96,90 zł Cena

Profesjonalny zestaw preparatów, który sprawi, że Twoje zmatowiałe, pożółkłe reflektory będę jak nowe.

Ponosząc tylko odrobinę wysiłku oraz oszczędzając pieniądze (w porównaniu z kosztami takiej renowacji przez specjalistyczną firmę), nadasz zmatowiałym lampom połysk, a dodatkowo świetnie zabezpieczysz je na długie lata.