Nasza Filozofia

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom produkty i rozwiązania w branży lakierniczej na terenie całej Polski. Bazując na zebranych doświadczeniach i obserwacji dynamicznie zmieniającego się rynku, pozostajemy w ścisłej czołówce branży. Ciągła poprawa jakości usług oraz precyzja w doborze rozwiązań i produktów, jakie oferujemy, pozwala nam zaspokoić potrzeby naszych nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza Firma

Ciągle zmieniający się rynek i rosnące wymagania klientów, stymulują nas do ciągłego rozwoju. Zbierane od 1991 roku doświadczenia pozwoliły Nam, zbudować firmę o ugruntowanej pozycji. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań i produktów, nie zapominając o tych, które są sprawdzone i od wielu lat gwarantują najwyższą jakość. Jesteśmy bezpośrednim importerem farb i lakierów w sprayu renomowanych zachodnich marek oraz dystrybutorem polskiej marki Moto K i Turbo Racing.

Nasz Klient

Od pierwszego dnia działalności Naszej Firmy priorytetem jest klient. Z myślą o nim i dla niego budujemy ofertę pełną różnorodnych produktów o najwyższej jakości. Jesteśmy otwarci zarówno na klientów indywidualnych, jak i współpracę ze sklepami oraz hurtowniami. Chcąc sprzedać naszemu Klientowi nie tylko sam produkt, ale przede wszystkim satysfakcję, jesteśmy z nim począwszy od doradzenia w wyborze najlepszego dla niego rozwiązania po moment jego wykorzystania. Wiedza, którą oferujemy wraz z naszą ofertą to nie broszury informacyjne, a doświadczenie z ich testów i użytkowania.

Gotowi do podejmowania nowych wyzwań jesteśmy otwarci na współpracę tak z klientami indywidualnymi jak i firmami oraz hurtowniami. Nasze bogate doświadczenie w połączeniu z bogatą gamą towarów pozwoli zaspokoić najbardziej wyśrubowane wymagania w zakresie lakierów w aerozolach każdego z naszych klientów.