Zółta guma w sprayu 400ml - Kwasny Group.

Nowy produkt

Guma w sprayu ze specjalnej linii Niemieckiej firma Kwasny, która  jest wiodącym producentem farb w sprayu w Europie. Była pionierem na Europejskim rynku lakierów w sprayu, a marka Auto-K istnieje od 1966 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu ich produkty cechuje najwyższa jakość i innowacyjność.

Więcej szczegółów

19,90 zł

- +

Marka: Auto-K

 
Więcej informacji

Guma w sprayu w kolorze żółtym- 400 ml

Może być stosowana między innymi do gołego metalu, tworzyw sztucznych, szkła czy układów elektrycznych tworząc gładką powierzchnię. W przypadku materiałów porowatych tj. drewna, betonu czy kamienia uzyskanie gładkiej struktury będzie bardzo trudne.

Płynna guma tworzy bardzo elastyczną powłokę chroniąc przed odpryskami, zarysowaniem, brudem czy wilgocią. Jest odporna na rozcieńczone kwasy, smary i oleje. Wykazuje wysoką odporność na działanie wielu środków czyszczących (np. do felg), jak również na krótkotrwałe działanie myjek ciśnieniowych. Nie traci swoich właściwości w zakresie temperatur od -30°C do +100°C.

Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością, ale w razie potrzeby można ją łatwo usunąć lub naprawić uszkodzoną powierzchnię poprzez naniesienie nowej warstwy gumy.

JAK ZASTOSOWAĆ PREPARAT POKAZUJE FILM INSTRUKTAŻOWY

Produkt nie łączy się trwale z powierzchnią lakierowaną dzięki temu mamy pewność, że nie uszkodzimy jej !!!

4 Inne produkty w tej samej kategorii

Porównaj 0