copy of Motip ColorMatic - Lakier bezbarwny 2k z utwardzaczem wysoki połysk 500ml

Indeks: 190469

104,90 zł
Brutto

Produkty Motip-Dupli Group z serii ColorMatic to najwyższa jakość, a zastosowane w nich innowacyjne rozwiązania sprawiły, że chętnie sięgają po nie profesjonaliści. Większość sprayów posiada regulowane dysze dzięki czemu można zmieniać strumień natrysku !!!

Pojemność 500ml

Wydajność ok. 1,2 m2

Ilość

Najwyższej jakości lakier bezbarwny 2k Colormatic !
Szybkoschnący, akrylowy lakier bezbarwny o wysokim połysku 2K (dwu składnikowy). W specjalnym pojemniku wewnątrz puszki znajduje się utwardzacz, który należy uaktywnić przed użyciem.
Dzięki temu jakość tego produktu jest porównywalna z natryskiem z pistoletów,  stosowanym w warsztatach blacharsko lakierniczych.Jest wyjątkowo odporny na zadrapania, jak również cechuje go najwyższa odporność na benzynę, promieniowanie ultrafioletowe i wpływy atmosferyczne. Bardzo dobre rozpływanie się; łatwość polerowania.


Szczególnie przydatny do napraw miejscowych. Czas zużycia 24h (20oC). odpowiedni do lakierowania na lakierach na bazie wody i na bazie  rozpuszczalnika.
Szczegóły

  • - Aby aktywować utwardzacz pociągnij zawleczkę na spodzie i obróć puszkę o 360 stopni. Następnie wstrząśnij przez około 2 minuty i odczekaj chwilę aby oba komponenty połączyły się.

  • - Pozostaw poprzednią farbę do wyschnięcia przez co najmniej 30 minut.

  • - Przed użyciem wstrząśnij lakierem przez 2 minuty.

  • - Rozpylić kilka cienkich warstw z odległości ok. 25-30 cm.

  • - Nie rozpylać na powierzchniach pokrytymi żywicami syntetycznymi.
190469

Opis

Stopień połysku
Połysk
Pojemność
500ml

Specyficzne kody

Nowy produkt

11 innych produktów w tej samej kategorii: