Lakier bezbarwny w sprayu wysoki połysk 500 ml - Motip Presto

Presto - Bezbarwny lakier akrylowy spray 500 ml

Indeks: 428979

27,90 zł
Brutto

Oferowany lakier bezbarwny w sprayu pochodzi ze specjalnej linii Presto firmy Motip Dupli przeznaczonej dla warsztatów samochodowych.
Najwyższej jakości szybkoschnący bezbarwny lakier akrylowy, który stosuje się w celu ochrony wierzchniej warstwy materiału lakierowanego. 

Pojemność 500 ml

Wydajność ok. 2,5 m2

Ilość

Najwyższej jakości lakier bezbarwny PRESTO !
Oferowany lakier w sprayu pochodzi ze specjalnej linii Presto firmy Motip Dupli przeznaczonej dla warsztatów samochodowych. To najwyższej jakości szybkoschnący lakier bezbarwny samochodowy, który stosuje się w celu ochrony wierzchniej warstwy materiału lakierowanego. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych – promieniowania UV, wody, jak i środków chemicznych (olejów, kwaśnych i zasadowych detergentów). Skutecznie zabezpiecza przed korozją, jak też lekkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto lakier samochodowy bezbarwny jest w łatwy w aplikacji i szybko wysycha. To pozwala skrócić czas oczekiwania na uzyskanie finalnego efektu. Jest starannie opracowany z wykorzystaniem najnowszych technologii, aby zapewnić trwałość, odporność i estetykę.

Szczegóły

  • - Pozostaw poprzednią farbę do wyschnięcia przez co najmniej 30 minut.

  • - Przed użyciem wstrząśnij lakierem przez 2 minuty.

  • - Rozpylić kilka cienkich warstw z odległości ok. 25-30 cm.

  • - Nie rozpylać na powierzchniach pokrytymi żywicami syntetycznymi.

428979

Opis

Stopień połysku
Połysk
Pojemność
500ml

Specyficzne kody

Nowy produkt

11 innych produktów w tej samej kategorii: