Motip ColorMatic - Lakier bezbarwny z utwardzaczem 2k wysoki połysk 500ml

190469

Nowy produkt

Produkty Motip-Dupli Group z serii ColorMatic to najwyższa jakość, a zastosowane w nich innowacyjne rozwiązania sprawiły, że chętnie sięgają po nie profesjonaliści. Większość sprayów posiada regulowane dysze dzięki czemu można zmieniać strumień natrysku !!!

Pojemność 500ml

Wydajność ok. 1,2 m2

Więcej szczegółów

85,00 zł

- +

 
Więcej informacji
  • Szybkoschnący, akrylowy lakier bezbarwny o wysokim połysku 2K (dwu składnikowy). W specjalnym pojemniku wewnątrz puszki znajduje się utwardzacz, który należy uaktywnić przed użyciem. Dzięki temu jakość tego produktu jest porównywalna z natryskiem z pistoletów,  stosowanym w warsztatach blacharsko lakierniczych.
  • Jest wyjątkowo odporny na zadrapania, jak również cechuje go najwyższa odporność na benzynę, promieniowanie ultrafioletowe i wpływy atmosferyczne. Bardzo dobre rozpływanie się; łatwość polerowania.
  • Szczególnie przydatny do napraw miejscowych. Czas zużycia 24h (20oC). odpowiedni do lakierowania na lakierach na bazie wody i na bazie  rozpuszczalnika.
Aby aktywować utwardzacz pociągnij zawleczkę na spodzie i obróć puszkę o 360 stopni. Następnie wstrząśnij przez około 2 minuty i odczekaj chwilę aby oba komponenty połączyły się.

Chcesz dowiedzieć się jak działa technologia 2k? Sprawdź tutaj.

8 Inne produkty w tej samej kategorii

Porównaj 0