Farba Lakier fotoluminescencyjny świecący w nocy, ciemności Motip Dupli

Nowy produkt

Farba fotoluminescencyjna w sprayu to najwyższej jakości szybkoschnąca farba akrylowa. Lakier świecący w ciemności zawiera specjalne luminescencyjne pigmenty, które pochłaniają energię i powodują, że powłoka emituje blask po wcześniejszej ekspozycji na światło (w ciągu dnia jest bezbarwna).

Więcej szczegółów

43,90 zł

  • 150 ml
  • 400 ml

- +

 
Więcej informacji

Lakier świecący w ciemności doskonale przylega do metali, szkła, ceramiki, kamienia, plastiku i wielu innych powierzchni.

Bardzo dobrze sprawdza przy zabezpieczaniu obiektów i przestrzeni, które muszą być widoczne w trudnych warunkach oświetleniowych oraz przydatnych podczas awaryjnych sytuacji oznaczeń, takich jak np. wyjścia, drogi ewakuacyjne, tabliczki znamionowe i ostrzegawcze. Idealnie sprawdzi się też jako dekoracja w pokoiku dziecięcym.

Efektowny lakier świecący w ciemności

Produkt nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów. W celu uzyskania optymalnego efektu lakier świecący w ciemności nakłada się na białe matowe tło np. warstwę podkładową. Wcześniej należy upewnić się, że podłoże jest oczyszczone i odtłuszczone, co zwiększy przyczepność sprayu.
Dodatkowo, aby zabezpieczyć powłokę przed wpływem warunków atmosferycznych i promieniowaniem UV należy ją pokryć lakierem bezbarwnym.

 
Zastosowanie / tabela kolorów

  

12 Inne produkty w tej samej kategorii

Porównaj 0