Profesjonalny podład epoksydowy 1K Motip ColorMatic 400 ml

ColorMatic - Profesjonalny podkład epoksydowy 1K 400 ml

Indeks: 174414

41,90 zł
Brutto

Spray należy do profesjonalnej linii produktów ColorMatic firmy Motip Dupli.

Posiada doskonałe właściwości antykorozyjne. Poprawia przyczepność kolejnych warstw lakierniczych. Odpowiedni do aluminium, blachy stalowej, ocynkowanej stali i tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem szklanym.

Ilość

Profesjonalny podkład epoksydowy 1K

Spray należy do profesjonalnej linii produktów ColorMatic firmy Motip Dupli. Posiada doskonałe właściwości antykorozyjne. Poprawia przyczepność kolejnych warstw lakierniczych. Odpowiedni do aluminium, blachy stalowej, ocynkowanej stali i tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem szklanym. Charakteryzuje się wyjątkową wydajnością i wygodą stosowania. Polecany we wszelkich pracach związanych z wykonywaniem poprawek lakierniczych. Podkład epoksydowy spray jest łatwy w nakładaniu oraz gwarantuje bardzo dobre efekty. Aby zapewnić jak najlepsze rezultaty, należy postępować zgodnie ze wskazówkami producenta.

Posiada doskonałe właściwości antykorozyjne. Poprawia przyczepność kolejnych warstw lakierniczych. Odpowiedni do aluminium, blachy stalowej, ocynkowanej stali i tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem szklanym.

Podkład na bazie żywicy epoksydowej doskonale rozpływa się, co pozwala na stosowanie metody „mokro na mokro”. Jest też łatwy do szlifowania zarówno na mokro jak i na sucho – ułatwia to dalsze prace związane z jego obróbką. Można go pokrywać wszystkimi systemami lakierniczymi. Dzięki temu podkład epoksydowy spray stanowi uniwersalny produkt przydatny w trakcie wykonywania prac naprawczych karoserii i nanoszenia poprawek. Najlepsze efekty zapewnia wcześniejsze prawidłowe przygotowanie powierzchni poddawanej procesowi nakładania substancji.

Produkt posiada dyszę regulowaną, która pozwala na ustawienie przepływu niemal jak w pistolecie natryskowym! Zapewnia to wygodę użytkowania i poprawia efektywność pracy.

Szczegóły

  • wydajność 1-1,5 m2,

  • dobrze wstrząśnij przed użyciem,

  • zrób próbę na kartonie,

  • lakieruj w temperaturze pokojowej (10-25 st.C),

  • lakieruj w odległości 25-30 cm,

  • powierzchnia przeznaczona do lakierowania powinna być sucha, czysta i odtłuszczona, a kiedy występuje taka konieczność, pozbawiona odprysków starego lakieru i rdzy, a także wyszlifowana,

  • Nakładać 2-3 warstwy cienkie warstwy w odstępie trzech minut,

  • można szlifować po 45 minutach schnięcia (papierem o gradacji 400-500 na sucho lub 800-1000 na mokro),

  • w systemie "mokro na mokro" nakładać kolejną warstwę powłoki po 20 minutach,

  • po zakończeniu pracy, odwróć puszkę do góry dnem i przyciśnij dyszę w celu jej oczyszczenia.
174414

Opis

Pojemność
400ml

Specyficzne kody

Nowy produkt

16 innych produktów w tej samej kategorii: