Kategorie

Bestsellery

Marki

Jest 10 marek

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • Auto-K

  Niemiecka firma Kwasny jest wiodącym producentem farb w sprayu w Europie. Była pionierem na Europejskim rynku lakierów w sprayu, a marka Auto-K istnieje od 1966 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu ich produkty cechuje najwyższa jakość i innowacyjność.

 • ColorMatic

  Produkty Motip-Dupli Group z serii ColorMatic to najwyższa jakość, a zastosowane w nich innowacyjne rozwiązania oraz najwyższa technologia produkcji aerozoli sprawiły, że chętnie sięgają po nie profesjonaliści.

 • Dupli Color

  Marka Dupli-Color wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Motip Dupli Group. Jest wiodącą marką w branży samochodowej szczególnie w Niemczech.

 • Motip

  MOTIP - "No 1 aerosols in europe" Linia produktów przeznaczona głównie dla motoryzacji, w skład której wchodzą zarówno produkty do konserwacji i pielęgnacji samochodów (również rowerów) , lakiery samochodowe i tuningowe oraz produkty techniczne dla warsztatów samochodowych. Posiadamy również w ofercie lakiery uniwersalne o kolorystyce RAL.

 • Motip Presto

  Linia produktów przeznaczona dla warsztatów samochodowych. Podstawowa baza produktów to szpachle, spraye techniczne, lakiery specjalistyczne, preparaty do konserwacji progów, podwozi oraz profili, dostępna jest również podstawowa gamma lakierów Rally.

 • Moto-K

  Polska marka z 25-letnie doświadczeniem specjalizująca się w produkcji lakierów w sprayu.  W jej ofercie znajdują się produkty bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie dzięki czemu zdobyła silną pozycję na rynku lakierniczym.

 • PPG Industries

  PPG Industries to światowy lider w produkcji farb, lakierów, materiałów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła i włókien szklanych. Firma powstała w 1883 roku w stanie Pensylwania w USA i do dziś w stolicy tego stanu, Pittsburghu, ma swoją główną siedzibę. Obecnie zatrudniamy ponad 42 tys. pracowników na całym świecie oraz posiadamy 156 zakładów produkcyjnych w 52 krajach, na sześciu kontynentach.

  Dzięki dążeniu do pozycji rynkowego lidera, a także za sprawą innowacyjności i polityki zrównoważonego rozwoju, PPG zapewnia klientom z branży przemysłowej, transportowej, budowlanej oraz wytwórcom produktów dla konsumentów więcej rozwiązań do pokrywania powłok, niż jakakolwiek inna firma

  - See more at: http://poland.ppg.com/ppg_na_swiecie#o-ppg-industries
  0 produkty/ów
 • Ranal

  Polska marka, która powstała w 1993 roku i oferuje szeroką gamę materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Podczas 27 lat działalności w Polsce i na świecie, stworzyli własne receptury, udoskonalane wraz z rozwijającą się technologią i zmieniającymi się potrzebami rynku.

 • VHT

  VHT jest liderem branży motoryzacyjnej w produkcji powłok specjalistycznych w USA. Ich farby oparte są  na mieszaninie żywic ceramicznych, które tworzą powłokę o bardzo dużej odporności na ścieranie, działanie czynników atmosferycznych czy wytrzymałości na temperatury rzędu nawet 1093st.C

  0 produkty/ów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Ostatnio oglądane

Brak produktów
Porównaj 0