Motip - Zestaw lakier do felg podkład bezbarwny + Gratis

Nowy produkt

ZESTAW 3 AEROZOLI (3x 500ml) DO RENOWACJI FELG STALOWYCH I ALUMINIOWYCH JAK RÓWNIEŻ KOŁPAKÓW RENOMOWANEJ HOLENDERSKIEJ FIRMY MOTIP

DODATKOWO DO ZESTAWU DORZUCAMY TAŚMĘ MASKUJĄCĄ

Więcej szczegółów

64,90 zł

- +

Marka: Motip

 
Więcej informacji

Co wchodzi w skład zestawu:

  1. Szybkoschnący podkład (zwiększający przyczepność kolejnych warstw lakierniczych) o doskonałych właściwościach kryjących przeznaczony do wypełniania małych nierówności na powierzchniach z drewna, metalu i aluminium. Podkład ma doskonałe właściwości wypełniające, doskonałe przyleganie i zapewnia ochronę przed korozją. Podkład jest łatwy w szlifowaniu, zarówno na mokro jak i na sucho (uziarnienie od 400; 800-1000 na mokro), można go ponownie malować wszystkimi lakierami.
  2. Szybkoschnący lakier akrylowy z trwałym połyskiem przeznaczony do poprawiania wyglądu oraz naprawy kołpaków i felg za stali oraz metali lekkich. Spray do felg ma dobre właściwości kryjące, doskonale przylega i utwardza powierzchnię. Jest odporny na płowienie i promieniowanie UV. Ponadto lakier do felg jest odporny na zużycie i na zarysowania.
  3. Najwyższej jakości szybkoschnący bezbarwny lakier, który stosuje się w celu ochrony wierzchniej warstwy materiału lakierowanego. Powoduje on uszczelnienie powierzchni, chroni przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi, nadając przy tym odpowiedni blask powierzchni (wysoki połysk). Można go stosować do drewna, metali, szkła, ceramiki i niektórych tworzyw sztucznych.

W przypadku odnawiania kołpaków zaleca się przed położeniem właściwego koloru zastosowanie na specjalnego podkładu do plastiku, który zwiększy przyczepność farby i będziemy mieli pewność, że lakier nie będzie się łuszczył.

W celu uzyskania optymalnego efektu połysku i uszczelnienia powierzchni zaleca się położenie warstwy lakieru bezbarwnego.

Jeżeli chcesz malować felgi aluminiowe - surowe (po piaskowaniu), to należy zastosować specjalny podkład do aluminium 1-2 warstwy, który zabezpieczy je przed utlenianiem,

 
Zastosowanie / Tabela kolorów

8 Inne produkty w tej samej kategorii

Porównaj 0