MOTIP - Profesjonalny spray do felg i kołpaków 500 ml

Nowy produkt

Spray do felg Motip to szybkoschnący lakier akrylowy z trwałym połyskiem przeznaczony do poprawiania wyglądu oraz naprawy kołpaków i felg za stali oraz metali lekkich.

Spray do felg ma dobre właściwości kryjące, doskonale przylega i utwardza powierzchnię. Jest odporny na płowienie i promieniowanie UV. Ponadto lakier do felg jest odporny na zużycie i na zarysowania.

Więcej szczegółów

22,90 zł

- +

Marka: Motip

 
Więcej informacji

Oferujemy spray do felg MOTIP w kilku standardowych kolorach - od bieli i złota, poprzez srebrny i stalowy, aż po czarny połysk lub mat.

Kilka prostych rad na początek:

  • Jeżeli chcesz malować felgi aluminiowe – surowe (po piaskowaniu), to należy zastosować specjalny podkład do aluminium, który zabezpieczy je przed utlenianiem,
  • W przypadku odnawiania kołpaków zaleca się przed położeniem właściwego koloru zastosowanie na specjalnego podkładu do plastiku, który zwiększy przyczepność farby i będziemy mieli pewność, że lakier nie będzie się łuszczył, 
  • W celu uzyskania optymalnego efektu połysku i uszczelnienia powierzchni zaleca się położenie warstwy lakieru bezbarwnego.

 
Zastosowanie / Tabela kolorów

8 Inne produkty w tej samej kategorii

Porównaj 0