• Nowy

SprayMax - LAKIER BEZBARWNY 2w1 DO LAMP REFLEKTORÓW SPRAY 2K

Indeks: 684068

77,90 zł
Brutto

Profesjonalny zestaw to polerowania lamp to najwyższej jakości preparaty, które sprawią, że Twoje zmatowiałe, pożółkłe reflektory będą jak nowe. W komplecie dostępny jest odtłuszczacz, lakier podkładowy oraz utwardzacz. Każdy preparat ma bardzo dobre właściwości, dzięki czemu przeprowadzenie zabiegu w sposób kompleksowy gwarantuje uzyskanie optymalnego efektu.

Ilość

Masz zżółknięte / matowe reflektory ? 

Szybkoschnący, akrylowy lakier bezbarwny o wysokim połysku 2K (dwu składnikowy) Doskonale nadaje się do renowacji elementów z polikarbonu (reflektory samochodowe, lampy, owiewki motocyklowe itp). W specjalnym pojemniku wewnątrz puszki znajduje się utwardzacz, który należy uaktywnić przed użyciem. Dzięki temu jakość tego produktu jest porównywalna z natryskiem z pistoletów.

Jest wyjątkowo odporny na zadrapania, jak również cechuje go najwyższa odporność na benzynę, promieniowanie ultrafioletowe i wpływy atmosferyczne. Bardzo dobre rozpływanie się; łatwość polerowania.

Szczegóły

Jak zregenerować reflektory ?

  • Dokładnie umyj i odtłuść reflektory.

  • Zabezpiecz elementy które nie będą malowane.

  • Użyj papierów ściernych do usunięcia zżółknięć/przebarwień, najlepszy do tego będzie papier wodny P800 do P2000. NIE PRZEJMUJ SIĘ ZMATOWIENIEM ! Zniknie to po użyciu lakieru 2w1.

  • Ponownie odtłuść powierzchnię lampy.

  • Użyj sprayu zgodnie z instrukcją załączoną na etykiecie.


684068

Opis

Pojemność
250ml

Specyficzne kody

Nowy produkt

4 innych produktów w tej samej kategorii: