Colormatic - Zestaw do renowacji i polerowania lamp, reflektorów + papiery gratis

Indeks: 359248PL

89,90 zł
Brutto

Profesjonalny zestaw to polerowania lamp to najwyższej jakości preparaty, które sprawią, że Twoje zmatowiałe, pożółkłe reflektory będą jak nowe. W komplecie dostępny jest odtłuszczacz, lakier podkładowy oraz utwardzacz. Każdy preparat ma bardzo dobre właściwości, dzięki czemu przeprowadzenie zabiegu w sposób kompleksowy gwarantuje uzyskanie optymalnego efektu.

Ilość

Masz zżółknięte / matowe reflektory ? 

Profesjonalny zestaw do polerowania lamp to najwyższej jakości preparaty, które sprawią, że Twoje zmatowiałe, pożółkłe reflektory będą jak nowe. W komplecie dostępny jest odtłuszczacz, lakier podkładowy oraz utwardzacz. Każdy preparat ma bardzo dobre właściwości, dzięki czemu przeprowadzenie zabiegu w sposób kompleksowy gwarantuje uzyskanie optymalnego efektu. Zestaw do regeneracji reflektorów pozwoli każdemu właścicielowi samochodu odświeżyć jego wygląd w zaledwie kilku prostych krokach. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją.

Ponosząc tylko odrobinę wysiłku oraz oszczędzając pieniądze (w porównaniu z kosztami takiej renowacji przez specjalistyczną firmę), nadasz zmatowiałym lampom połysk, a dodatkowo świetnie zabezpieczysz je na długie lata. Wszystko dzięki temu, że zestaw do polerowania lamp dostępny w naszej ofercie, składa się wyłącznie z najwyższej jakości środków. Każdy z nich jest w pełni bezpieczny dla powierzchni, na których jest stosowany. Specjalistyczny skład substancji sprawia, że uzyskany za ich pomocą efekt jest widoczny od razu po zakończeniu renowacji. Zestaw do polerowania reflektorów skutecznie poradzi sobie z przebarwieniami i zmatowieniem elementów z tworzywa. W opakowaniu znajdują się wszystkie produkty niezbędne do kompleksowego przeprowadzenia procesu.

TYLKO TEN ZESTAW ODPOWIEDNIO ZABEZPIECZY TWOJE LAMPY A EFEKT, KTÓRY UZYSKASZ BĘDZIE PORÓWNYWALNY Z FABRYCZNIE NOWYMI REFLEKTORAMI

zestaw.png

Użyj zestawów które przywrócą blask Twoim reflektorom !

Zestaw składa się z 3 preparatów w sprayu:

  • Odtłuszczacza do plastiku - 150 ml.

  • Lakieru podkładowego do plastiku - 150 ml, który jest idealnym gruntem pod osiągnięcie odpowiedniego efektu.

  • Lakieru bezbarwnego z utwardzaczem - 200 ml, który zabezpiecza, uszczelnia powłokę oraz nadaje jej efektowny połysk.

  • Gratis papiery ścierne o granulacji 800 i 2000.

  • Oryginalne pudełko ColorMatic z instrukcją jak poprawie używać zestawu.

Szczegóły

359248PL

Opis

Pojemność
Zestaw

Specyficzne kody

Nowy produkt

4 innych produktów w tej samej kategorii: