Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 100,00 zł

Pojemność

Pojemność

Lakiery samochodowe

Lakier samochodowy w sprayu – prosty sposób na usunięcie uszkodzeń karoserii

Drobne uszkodzenia lakieru to problem każdego właściciela samochodu. Na szczęście, można je usunąć w szybki i prosty sposób. Wystarczy tylko użyć do tego odpowiednich preparatów. Dostępny w naszej ofercie lakier samochodowy w sprayu umożliwi Ci precyzyjną naprawę odprysków powstałych w wyniku uderzeń kamieni lub zadrapań. Produkt, taki jak zaprawka Multona, wyróżnia nie tylko łatwe użytkowanie, zrównoważona lepkość substancji, ale także wysoka wydajność oraz odporność na czynniki atmosferyczne. Oprócz tego, w asortymencie posiadamy również farby i lakiery samochodowe w zestawie. Są to wysokiej klasy aerozole, dzięki którym niewielkim kosztem samodzielnie stworzysz preparat, służący do renowacji Twojego auta.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Zestaw naprawczy Presto - Podkład - Baza - Bezbarwny +...

93,39 zł Cena

Zestaw do samodzielnego wykonania zaprawek lakierniczych składający się z najwyżej jakości lakieru samochodowego i profesjonalnych aerozoli firmy Motip Dupli z serii Presto dedykowanej serwisom i warsztatom samochodowym gwarantują, że zaoszczędzisz kilkaset złotych a efekty Twojej pracy nie będą się odbiegać od tych w profesjonalnych lakierniach.

Zestaw naprawczy Lakiery24.com - Lakier samochodowy +...

69,19 zł Cena

Zestaw do samodzielnego wykonania zaprawek lakierniczych składający się z markowych aerozoli firmy Lakiery2 + instrukcja prawidłowej aplikacji gwarantują, że zaoszczędzisz kilkaset złotych a efekty Twojej pracy nie będą się odbiegać od tych w profesjonalnych lakierniach.

Instrukcję właściwej aplikacji znajdziesz na naszym Blogu.