Bestsellery

Lakiery do tuningu 

Chcesz podkreślić charakter Twojego samochodu?
W tej kategorii znajdziesz wszelkie produkty, które Ci w tym pomogą. W naszej ofercie jest  m.in. lakier do felg, zderzaków, zacisków hamulcowych czy zabezpieczająco-dekoracyjna guma w sprayu.

Wszystkie produkty są najwyższej jakości i są dopasowane do odpowiednich elementów, np. farba do zacisków jest wzbogacona w specjalną formułę, przystosowaną do nagłych zmian temperatur, na którą narażone są zaciski hamulcowe.

Fantastyczne efekty optyczne osiągniesz również dzięki najnowszym rozwiązaniom lakierniczym jak np. lakier kameleon, lakiery 3D czy lakiery fluorescencyjne. Sprawią one, że Twój samochód stanie się oryginalny i będzie wzbudzał zachwyt na ulicy.

Dodatkowo w tej kategorii znajdziesz również preparaty do konserwacji podwozia, progów (baranki) czy profili.

 • Lakier do felg i kołpaków
  Lakier do felg i kołpaków

  Linie lakierów od najlepszych, renomowanych producentów z branży motoryzacyjnej - MOTIP oraz Moto-K. Każdy oferowany lakier do felg posiada bardzo dobre właściwości kryjące oraz doskonałą przyczepność. Zapewnia głębię koloru oraz intensywny, trwały połysk, mat lub efekt chromu. Profesjonalne lakiery charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na czynniki zewnętrzne - nie płowieją i nie blakną pod wpływem słońca, są odporne na zarysowania i działanie wody, jak też działanie środków chemicznych. Skutecznie chronią felgi przed korozją. Farby dostępne są w kilku kolorach, oferujemy też lakiery bezbarwne.

 • Farba do zacisków hamulcowych
  Farba do zacisków...

  Gama produktów do zabezpieczania zacisków i bębnów hamulcowych jest przeznaczona dla właścicieli pojazdów dbających o wygląd oraz trwałość wszystkich elementów układu. Lakiery zapewniają ochronę przed korozją, jak też przed czynnikami atmosferycznymi, zabrudzeniami oraz środkami chemicznymi. Farba do zacisków jest przy tym wydajna i prosta w aplikacji. Jej użycie pozwala na uzyskanie ciekawego efektu wizualnego.

  Wydajna farba do zacisków

  W asortymencie posiadamy jedynie środki o potwierdzonej skuteczności. Dlatego każda oferowana farba do zacisków gwarantuje dokładne krycie i głęboki połysk. Produkty charakteryzuje doskonała przyczepność, dzięki czemu nie wpływają na prawidłowe działanie hamulców oraz nie wykruszają się. Farby dostępne są w kilku kolorach. Należy aplikować je na czystą, odtłuszczoną i całkowicie suchą powierzchnię.

 • Płynna guma w sprayu (folia w sprayu)
  Płynna guma w sprayu...

  Oto kategoria przeznaczona dla prawdziwych amatorów tuningu. Znajdziesz tu folię w sprayu, dzięki której Twoje auto szybko i niewielkim kosztem zyska nowe oblicze. Guma w sprayu to środek zabezpieczająco-dekoracyjny tworzący powłokę kauczukową o dowolnej barwie. Jej aplikacja pozwala w stosunkowo prosty sposób zmienić kolory wybranych podzespołów samochodu (np. felg, zderzaków, spoilera). Poza interesującym efektem estetycznym folia w sprayu chroni również pomalowane elementy przed szkodliwym działaniem środków chemicznych i niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz soli. Co ważne, folia w sprayu może być stosowana właściwe na każdą powierzchnię: metal, tworzywa sztuczne, szkło i układy elektryczne. Guma w sprayu tworzy elastyczną powłokę, która osłania także przed zarysowaniami, odpryskami i brudem. Jej niezawodność gwarantuje seria MoTiP Dupli. Osobom planującym użycie folii w sprayu rekomendujemy zastosowanie uniwersalnego zmywacza Nicro, który również jest dostępny na Lakiery24.pl. Ten środek pozwala na oczyszczenie i przygotowanie powierzchni do malowania oraz pozwoli na usunięcie kauczukowej warstwy i powrót do oryginalnego koloru.

 • Lakier Kameleon i Flip Flop
  Lakier Kameleon i Flip...

  Kto powiedział, że malowanie musi być nudne? Lakier Kameleon zapewnia rezultaty malowania dalekie od sztampy. Twój samochód będzie magnetyzował spojrzenia przechodniów i innych kierowców. Produkty w tej kategorii zapewniają nietuzinkowy wygląd malowanej powierzchni, której barwa będzie zależała od kąta padania światła.
  Optymalne efekty malowania lakierem typu Flip Flop zapewnia użycie tercetu produktów, które znajdziecie na Lakiery24.pl. Bezpośrednio na oczyszczoną powierzchnię polecamy nałożyć świetnie kryjący i przylegający podkład Effect Primer, który stworzy trwałą bazę pod malowanie właściwym lakierem. Kolejna warstwa to elastyczny oraz odporny na zarysowania i działanie warunków atmosferycznych lakier Kameleon Flip Flop. Te są dostępne w naszym sklepie w kilku kolorach. Wisienką na torcie jest aplikacja bezbarwnego akrylowego lakieru ochronnego, który dodatkowo przedłuży żywotność kolorowego lakieru. Wszystkie trzy produkty, których jakość jest sygnowana marką Motip, możesz nabyć w naszym sklepie zarówno w zestawie, jak i oddzielnie.
  Sprawdź pełną paletę lakierów Kameleon i przekonaj się o możliwościach, które oferują one karoserii Twojego pojazdu.

 • Lakier z efektem pęknięć - Crackle
  Lakier z efektem...
 • Lakiery do malowania silników
  Lakiery do malowania...
 • Zestaw do renowacji lamp, reflektorów
  Zestaw do renowacji...

  Gama produktów do profesjonalnego i szybkiego odświeżania lamp samochodowych. Zestaw do renowacji reflektorów zawiera odtłuszczacz do plastiku, lakier podkładowy oraz lakier bezbarwny z utwardzaczem. Każdy z elementów pozwala na samodzielne przeprowadzenie kompleksowych prac. Zestaw do renowacji lamp nada im wyglądu nowych elementów i polepszy efekt ich działania. Producenci często dołączają także gratis papiery ścierne o granulacji odpowiedniej dla reflektorów.

  Profesjonalny zestaw do renowacji reflektorów

  Każdy znajdujący się w naszej ofercie zestaw do renowacji lamp pozwala na ich dokładne szlifowanie, wyczyszczenie oraz zabezpieczenie przed matowieniem, a także działaniem czynników środowiskowych. Wśród naszego asortymentu znajdują się również specjalne lakiery do przyciemniania lamp samochodowych. W połączeniu z nimi zestaw do renowacji reflektorów zapewni najwyższej klasy efekt. Przed rozpoczęciem prac, należy dokładnie zapoznać się z poszczególnymi krokami oraz ich kolejnością.

 • Lakier do przyciemnienia lamp
  Lakier do...

Brak produktów w kategorii

Ostatnio oglądane

Brak produktów
Porównaj 0