Bestsellery

Lakiery do tuningu 

Chcesz podkreślić charakter Twojego samochodu?
W tej kategorii znajdziesz wszelkie produkty, które Ci w tym pomogą. W naszej ofercie jest  m.in. lakier do felg, zderzaków, zacisków hamulcowych czy zabezpieczająco-dekoracyjna guma w sprayu.

Wszystkie produkty są najwyższej jakości i są dopasowane do odpowiednich elementów, np. farba do zacisków jes...

Więcej
 • Lakiery do felg i kołpaków
  Lakiery do felg i...

  TEST

 • Lakiery do zacisków hamulcowych
  Lakiery do zacisków...
 • Płynna guma w sprayu (folia w sprayu)
  Płynna guma w sprayu...

  Oto kategoria przeznaczona dla prawdziwych amatorów tuningu. Znajdziesz tu folię w sprayu, dzięki której Twoje auto szybko i niewielkim kosztem zyska nowe oblicze. Guma w sprayu do środek zabezpieczająco-dekoracyjny tworzący powłokę kauczukową o dowolnej barwie. Jej aplikacja pozwala w stosunkowo prosty sposób zmienić kolory wybranych podzespołów swojego samochodu (np. felg, zderzaków, spoilera). Poza interesującym efektem estetycznym folia w sprayu chroni również pomalowane elementy przed szkodliwym działaniem środków chemicznych i niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz soli. Produkt może być stosowany właściwe na każdą powierzchnię: metal, tworzywa sztuczne, szkło i układy elektryczne. Aplikacja gumy w sprayu tworzy elastyczną powłokę, która osłania także przed zarysowaniami, odpryskami i brudem. Jej niezawodność gwarantuje seria MoTiP Dupli. Osobom planującym użycie folii w sprayu rekomendujemy zastosowanie uniwersalnego zmywacza Nicro, który również jest dostępny na Lakiery24.pl. Ten środek pozwala na oczyszczenie i przygotowanie powierzchni do malowania oraz pozwoli na usunięcie kauczukowej warstwy i powrót do oryginalnego koloru.       

 • Lakier Kameleon i Flip Flop
  Lakier Kameleon i Flip...

  Kto powiedział, że malowanie musi być nudne? Dzięki lakierom typu Kameleon rezultaty malowania będą dalekie od sztampy, a Twój samochód będzie magnetyzował spojrzenia przechodniów i innych kierowców. Produkty w tej kategorii zapewniają nietuzinkowy wygląd malowanej powierzchni, której barwa będzie zależała od kąta padania światła.

  Optymalne efekty malowania lakierem typu Flip Flop zapewnia użycie tercetu produktów, które znajdziecie na Lakiery24.pl. Bezpośrednio na oczyszczoną powierzchnię polecamy nałożyć świetnie kryjący i przylegający podkład Effect Primer, który stworzy trwałą bazę pod malowanie właściwym lakierem. Kolejna warstwa to elastyczny oraz odporny na zarysowania i działanie warunków atmosferycznych lakier Kameleon Flip Flop. Te są dostępne w naszym sklepie w kilku kolorach. Wisienką na torcie jest aplikacja bezbarwnego akrylowego lakieru ochronnego, który dodatkowo przedłuży żywotność kolorowego lakieru. Wszystkie trzy produkty, których jakość jest sygnowana marką Motip, możesz nabyć w naszym sklepie zarówno w zestawie, jak i oddzielnie.


  Sprawdź pełną paletę lakierów Kameleon i przekonaj się o możliwościach, które oferują one karoserii Twojego pojazdu.

 • Lakiery do malowania silników
  Lakiery do malowania...
 • Lakiery do malowania i renowacji lamp
  Lakiery do malowania i...
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów

Menu

Ostatnio oglądane

Brak produktów
Porównaj 0